Gustaf Brandelius - Zasévání na poli
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 32,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 52,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2023 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč