Tulipány
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: linoryt, datace: 197X
Šířka: 14 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 33 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč