14. Zátiší s bažanty I.
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 99 cm, rámování: 110 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč