140. Portrét - František Novák
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč