101. Květina ve váze
Autor: Stanislav Ježek
(1904 Bystřice pod Hostýnem - 2001 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 43 cm, výška: 61 cm, rámování: 86 x 68 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč