114. Benátky
Autor: Stanislav Ježek
(1904 Bystřice pod Hostýnem - 2001 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1966
Šířka: 96 cm, výška: 42 cm, rámování: 47 x 100 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč