Město
Autor: Stanislav Ježek
(1904 Bystřice pod Hostýnem - 2001 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1976
Šířka: 48,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 72,5 x 60 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč