Věda
Autor: Bernard Buffet
(1928 Paříž - 1999 Tourtour)
signováno a datováno, značeno 88/200, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1968
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm, rámování: 78 x 62
Konec dražby: 10.04.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč