8. Zima na Slezské Ostravě

Autor: Bohumír Pecold
(1888)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 60,5 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:37 SELČ

Zbývá: 0d 3h 29m 25s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč