Mostek

Autor: Alexander Liebmann
(1871 Germany - 1938 Germany)

signováno vpravo dole v tisku a tužkou, číslováno vlevo dole 49/150. zaskleno, karton zvlněný, blondel rám
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 79 x 90 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.02.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč