Namlouvání

Autor: Alois Wierer
(1878 Praha - 1945 Praha)

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 40 cm, rámování: 57,5 x 63 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč