Růže

Autor: Ernest Zmeták
(1919 Nové Zámky, Slovensko - 2004 Bratislava, Slovensko)

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1975
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč