Abstrakce s jablky

Autor: Miroslav Kudzia
(1962 Vranov nad Toplou)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 2010
Šířka: 7/9 cm, výška: 89 cm, rámování: 96 x 85 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč