Kristus

Autor: František Bohumil Doubek
(1865 České Budějovice - 1952 Nový Jičín)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 89 cm, rámování: 98 x61 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč