142. Asijská váza s drakem
Zdobená mosazná asijská váza rytím a plastikou draka ovinutého kolem hrdla, zespodu značeno asijskými znaky
Materiál: mosaz
Výška: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč