Most

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 37,5 x 47,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč