13. Pasáček
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč