146. Karlův most
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč