17. Cesta

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole, původní černý leštěný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč