200. Hradčany

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 73,5 x 58 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč