Chalupy

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole, karton vypouklý a na jednom místě spravovaný, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 58,5 x 80,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč