306. Pohled na Hradčany

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 64 cm, rámování: 78 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 17:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč