80. Chalupa v zimě
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 64 cm, rámování: 79 x 110
Konec dražby: 13.03.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč