55. Žně 56

Autor: Václav Škvára

signováno vpravo dole částečně za rámem
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 67 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč