Žně na Novoměstku na Moravě

Autor: Josef Hart
(1905 Netluky - ?)

signováno vlevo, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 80

Konec dražby: 10.02.2020 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč