178. Konvalinky

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko ČFVU, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 26,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč