Bohatá kytice ve váze - L Formát

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 92 cm, rámování: 113 x 86 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč