329. Květina ve váze

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 80 cm, rámování: 82 x 62 m

Konec dražby: 05.01.2022 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč