329. Květina ve váze
Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 80 cm, rámování: 82 x 62 m
Konec dražby: 05.01.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč