4. Zátiší s květinami

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:02 SELČ

Aktuální cena: 4 000 Kč

Zbývá: 14d 16h 16m 39s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč