Kytice

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1936
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 105 x 96

Konec dražby: 17.09.2019 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč