Obliné pole

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 64 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč