39. Chalupa v Raškovicích

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

Signováno vpravo dole, na reversu datace a autorský popisek, nerámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1929
Šířka: 69 cm, výška: 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč