220. Moře
Autor: Edward Wirth
(1870 Chotěboř - 1935 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 58 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč