220. Moře

Autor: Edward Wirth
(1870 Chotěboř - 1935 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 58 cm, rámování: 71,5 x 55 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč