143. L. Štebel - Zátiší s bažantem
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 67 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 X 75 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč