Po soumraku

Autor: Otakar Hudeček
(1924 Olomouc - 2007)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč