72. Obrovská bouře

Autor: Václav Benedikt
(1952 Plzeň)

signováno vlevo dole
Šířka: 48 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 55 x 72

Konec dražby: 17.09.2019 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč