Pohled na Náchod

Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 69,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč