16. Koňský povoz
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč