198. Kachny

Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1925
Šířka: 33,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 21,5 x 36,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč