208. Cesta u vody
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62,5 x 82 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 7d 13h 24m 13s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč