U zámecké brány
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 82
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč