Žánrová scéna

Autor: Hans Kaiser

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 37,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 73 x 57 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč