Květinové zátiší

Autor: Maryša Neubertová
(1899 Praha - 1976)

Signováno vpravo dole, na reversiu autorský štítek a razítko
Technika: olej na plátně, materiál: plátno a dřevo
Šířka: 49 cm, výška: 67 cm, rámování: 75 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč