89. Ohře Na Karlovsku
Autor: Maryša Neubertová
(1899 Praha - 1976)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 77 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč