Předjaří

Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč