Řeka při západu slunce

Autor: Rudolf Hlaváček
(1878 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč