144. Pražské pamětihodnosti 2 ks
Pár leptů s pražskými motivy, zaskleno, rámováno, signováno vpravo dole
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33,5 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč