Město VII.

Autor: Vladimír Doležel
(1932 Míškovice)

barevný dřevoryt na kartonu, Město VII., signováno vpravo dole, datováno 1972, číslováno 14/15
Technika: dřevoryt na kartonu, materiál: na kartonu, datace: 1972
Šířka: 56 cm, výška: 56 cm, rámování: 71 x 73 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč