144. Vydra - Lesní tůňe
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 38 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 47 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč