Venkovské stavení

Autor: Čeněk Choděra
(1881 Lázně Toušeň - 1955 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 46,5 x 61,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč